Signováno LD.
Technika: Olej sololit
Výška: 91 cm, šířka: 61,5 cm, rámování: 96 x 66,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:27
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 4d 8h 17m 4s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč