Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 80 cm, šířka: 61 cm, rámování: 83,5 x 65 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 27.10.2019 19:21
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 8.10.2019 17:54:33 |