Signováno vpravo dole, nerámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 61,5 cm, šířka: 79,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 19:21
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
4 000 Kč | 7.11.2022 19:16:59 |