Studoval v letech 1963 - 1967 na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti. (prof. K.Hofman, J.Blažek, J.Beran) a poté1967 - 1973 na Akademii výtvarných umění v Praze (Jiří John a Jan Smetana). Profesor Jan Smetana byl člen skupiny 42, přítel V.Kramáře. Antonín Kroča je členem obnoveného Spolku výtvarných umělců Mánes. Žije a tvoří v Rychalticích. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 83 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 86 x 70,5 cm
Konec aukce: 08.12.2019 19:15
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč