Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 59,5 cm, šířka: 79,5 cm, rámování: 63 x 82,5 cm
Konec aukce: 23.02.2020 19:33
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč