Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 40 cm, šířka: 55 cm, rámování: 54,5 x 69,5 cm
Konec aukce: 21.06.2020 20:22
Dosažená cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (40)