7. Kytice

Autor: Antonín Kroča
(1947)

Antonín Kroča
Narodil se 21. 10. 1947 v Dolním Sklenově u Hukvald.
Studoval na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na pražské Akademii výtvarného umění u prof. J. Smetany a J. Johna. Ve svých dílech postupuje od jemných lazurových maleb přes expresivní figurální kompozice k strukturálně pojatým olejomalbám a emailům s vysokými pastami, směřuje až k dramatickým gestickým kompozicím na neporušeně bílých podkladech.
Technika: Olej sololit
Výška: 82,2 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 92,2 x 39,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.11.2021 18:20

Dosažená cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (26)

3 400 Kč5.11.2021 11:23:26
3 200 Kč2.11.2021 19:54:22
3 000 Kč2.11.2021 15:47:00
2 800 Kč2.11.2021 14:44:52
2 600 Kč11.10.2021 18:50:03
2 500 Kč11.10.2021 18:50:03 (limit 11.10.2021 16:04:35)
2 400 Kč11.10.2021 18:50:01 (limit 11.10.2021 16:04:35)
2 200 Kč11.10.2021 18:50:01
2 000 Kč11.10.2021 18:49:57 (limit 11.10.2021 16:04:35)
1 800 Kč11.10.2021 18:49:57
1 600 Kč11.10.2021 16:04:25