Signováno LD.
Technika: Olej sololit
Výška: 124 cm, šířka: 74 cm, rámování: 127,5 x 79 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:06
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Seznam příhozů (2)
| 5 100 Kč | 19.1.2026 19:01:08 |
| 4 900 Kč | 19.1.2026 18:59:15 |