Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 120 cm, šířka: 93 cm, rámování: 123 x 96 cm
Konec aukce: 21.06.2020 19:58
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (35)