Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 91 cm, šířka: 61,5 cm, rámování: 94 x 64,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:44
Dosažená cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (5)
| 2 800 Kč | 19.1.2026 18:39:43 |
| 2 600 Kč | 19.1.2026 18:39:33 |
| 2 400 Kč | 19.1.2026 18:38:58 |
| 2 200 Kč | 19.1.2026 18:38:16 |
| 2 000 Kč | 19.1.2026 17:53:08 |