40. Květiny

Autor: Antonín Kroča
(1947)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 91 cm, šířka: 61,5 cm, rámování: 94 x 64,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:44

Dosažená cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (5)

2 800 Kč19.1.2026 18:39:43
2 600 Kč19.1.2026 18:39:33
2 400 Kč19.1.2026 18:38:58
2 200 Kč19.1.2026 18:38:16
2 000 Kč19.1.2026 17:53:08