Signováno vlevo dole, nerámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 69 cm, šířka: 49,5 cm
Konec aukce: 20.03.2023 18:35
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč