Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 120 cm, šířka: 87,5 cm, rámování: 123 x 90,5 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:33
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč