Signováno vpravo dole, nerámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 123 cm, šířka: 82 cm
Konec aukce: 07.11.2022 18:27
Dosažená cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
5 500 Kč | 7.11.2022 18:07:12 |