Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 63,5 cm, šířka: 61,5 cm, rámování: 66,5 x 64,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:49
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
| 1 800 Kč | 31.12.2025 19:53:19 |