230. Květiny

Autor: Antonín Kroča
(1947)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 63,5 cm, šířka: 61,5 cm, rámování: 66,5 x 64,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:49

Dosažená cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

1 800 Kč31.12.2025 19:53:19