Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 69,5 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 72,5 x 63,5 cm
Konec aukce: 05.09.2022 21:35
Dosažená cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (2)
2 400 Kč | 5.9.2022 20:02:16 |
2 200 Kč | 5.9.2022 18:55:25 |