Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Pastel
Výška: 100 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 102,5 x 72,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 21:29
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč