Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 89 cm, šířka: 60 cm, rámování: 92 x 63,5 cm
Konec aukce: 03.08.2020 21:35
Dosažená cena: 6 150 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč