2. Květiny

Autor: Antonín Kroča
(1947)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 61 cm, šířka: 43 cm, rámování: 66,5 x 48,3 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

12 600 Kč9.12.2025 18:13:11 (limit 9.12.2025 18:13:11)
12 100 Kč9.12.2025 18:12:50
11 600 Kč9.12.2025 18:09:00 (limit 9.12.2025 18:09:00)
11 100 Kč9.12.2025 18:08:47
10 600 Kč9.12.2025 18:06:00 (limit 9.12.2025 18:06:00)
10 100 Kč9.12.2025 18:04:44
9 800 Kč9.12.2025 18:04:34 (limit 9.12.2025 18:04:34)
9 500 Kč9.12.2025 18:03:49
9 200 Kč9.12.2025 18:02:33 (limit 9.12.2025 18:02:33)
8 900 Kč9.12.2025 18:01:31
8 600 Kč9.12.2025 18:01:11
8 300 Kč9.12.2025 18:00:50
8 000 Kč9.12.2025 18:00:30 (limit 9.12.2025 18:00:30)
7 700 Kč9.12.2025 18:00:06
7 400 Kč9.12.2025 17:58:52 (limit 9.12.2025 17:58:52)