2. Květiny

Autor: Antonín Kroča
(1947)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 61 cm, šířka: 43 cm, rámování: 66,5 x 48,3 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

2 700 Kč15.11.2025 13:07:34
2 500 Kč4.11.2025 15:37:19