Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 61 cm, šířka: 43 cm, rámování: 66,5 x 48,3 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:18
Dosažená cena: 12 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč