2. Květiny

Autor: Antonín Kroča
(1947)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 61 cm, šířka: 43 cm, rámování: 66,5 x 48,3 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

7 100 Kč9.12.2025 17:58:03
6 800 Kč9.12.2025 17:53:57
6 500 Kč9.12.2025 17:47:21 (limit 9.12.2025 17:43:35)
6 200 Kč9.12.2025 17:47:21
5 900 Kč9.12.2025 17:43:35 (limit 9.12.2025 17:43:35)
5 600 Kč17.11.2025 23:03:21
5 300 Kč17.11.2025 12:59:18
4 500 Kč17.11.2025 12:59:18 (limit 17.11.2025 04:21:45)
4 100 Kč17.11.2025 12:59:07 (limit 17.11.2025 04:21:45)
3 900 Kč17.11.2025 12:59:07
3 700 Kč17.11.2025 12:58:56 (limit 17.11.2025 04:21:45)
3 500 Kč17.11.2025 12:58:56
3 300 Kč17.11.2025 04:21:45 (limit 17.11.2025 04:21:45)
3 100 Kč16.11.2025 14:03:04
2 900 Kč16.11.2025 06:24:12