Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 83 cm, šířka: 122,5 cm, rámování: 83,5 x 126 cm
Konec aukce: 22.06.2020 00:18
Dosažená cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Seznam příhozů (27)