188. Květiny

Autor: Antonín Kroča
(1947)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 91 cm, šířka: 61,5 cm, rámování: 94 x 64,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:08

Dosažená cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (7)

3 200 Kč9.12.2025 21:03:15
3 000 Kč9.12.2025 20:37:02
2 800 Kč9.12.2025 20:36:56 (limit 8.12.2025 10:02:10)
2 800 Kč9.12.2025 20:36:56
2 600 Kč9.12.2025 16:42:04 (limit 8.12.2025 10:02:10)
2 400 Kč9.12.2025 16:42:04
2 200 Kč8.12.2025 10:02:10 (limit 8.12.2025 10:02:10)