Studoval v letech 1963 - 1967 na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti. (prof. K.Hofman, J.Blažek, J.Beran) a poté1967 - 1973 na Akademii výtvarných umění v Praze (Jiří John a Jan Smetana). Profesor Jan Smetana byl člen skupiny 42, přítel V.Kramáře. Antonín Kroča je členem obnoveného Spolku výtvarných umělců Mánes. Žije a tvoří v Rychalticích. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 183 cm, šířka: 122 cm, rámování: 185 x 123,5 cm
Konec aukce: 08.12.2019 18:17
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 25 000 Kč