Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 65 cm, šířka: 122 cm, rámování: 68 x 125 cm
Konec aukce: 05.04.2020 20:58
Dosažená cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (34)