Signováno vpravo dole, nerámováno, ve vrchní části mírné dírky od hřebíků.
Technika: Olej sololit
Výška: 60,5 cm, šířka: 74,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 20:37
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 9.1.2023 19:03:19 |