Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 34 cm, rámování: 55 x 39 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:25
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (26)
| 6 800 Kč | 19.1.2026 20:20:39 |
| 6 500 Kč | 19.1.2026 20:20:31 |
| 6 200 Kč | 19.1.2026 20:16:36 |
| 5 900 Kč | 19.1.2026 20:16:31 (limit 19.1.2026 20:16:31) |
| 5 600 Kč | 19.1.2026 20:16:31 (limit 19.1.2026 20:14:20) |
| 5 300 Kč | 19.1.2026 20:12:03 |
| 5 000 Kč | 19.1.2026 20:11:59 (limit 19.1.2026 20:11:56) |
| 5 000 Kč | 19.1.2026 20:11:59 |
| 4 800 Kč | 19.1.2026 20:11:55 (limit 19.1.2026 20:11:55) |
| 4 600 Kč | 19.1.2026 20:06:56 |
| 4 400 Kč | 19.1.2026 20:06:54 (limit 19.1.2026 20:06:39) |
| 4 400 Kč | 19.1.2026 20:06:54 |
| 4 200 Kč | 19.1.2026 20:06:51 (limit 19.1.2026 20:06:39) |
| 4 000 Kč | 19.1.2026 20:06:51 |
| 3 800 Kč | 19.1.2026 20:06:39 (limit 19.1.2026 20:06:39) |