126. Květiny

Autor: Antonín Kroča
(1947)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 34 cm, rámování: 55 x 39 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:25

Dosažená cena: 6 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (26)

6 800 Kč19.1.2026 20:20:39
6 500 Kč19.1.2026 20:20:31
6 200 Kč19.1.2026 20:16:36
5 900 Kč19.1.2026 20:16:31 (limit 19.1.2026 20:16:31)
5 600 Kč19.1.2026 20:16:31 (limit 19.1.2026 20:14:20)
5 300 Kč19.1.2026 20:12:03
5 000 Kč19.1.2026 20:11:59 (limit 19.1.2026 20:11:56)
5 000 Kč19.1.2026 20:11:59
4 800 Kč19.1.2026 20:11:55 (limit 19.1.2026 20:11:55)
4 600 Kč19.1.2026 20:06:56
4 400 Kč19.1.2026 20:06:54 (limit 19.1.2026 20:06:39)
4 400 Kč19.1.2026 20:06:54
4 200 Kč19.1.2026 20:06:51 (limit 19.1.2026 20:06:39)
4 000 Kč19.1.2026 20:06:51
3 800 Kč19.1.2026 20:06:39 (limit 19.1.2026 20:06:39)