Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 34 cm, rámování: 55 x 39 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:25
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (26)
| 3 600 Kč | 19.1.2026 20:04:55 |
| 3 400 Kč | 19.1.2026 20:04:47 |
| 3 200 Kč | 19.1.2026 20:02:48 |
| 3 000 Kč | 19.1.2026 20:02:43 (limit 19.1.2026 20:02:27) |
| 2 800 Kč | 19.1.2026 20:02:43 |
| 2 600 Kč | 19.1.2026 20:02:27 (limit 19.1.2026 20:02:27) |
| 2 400 Kč | 19.1.2026 19:36:01 |
| 2 300 Kč | 19.1.2026 19:36:01 (limit 19.1.2026 11:38:51) |
| 2 200 Kč | 19.1.2026 19:33:47 (limit 19.1.2026 11:38:51) |
| 2 000 Kč | 19.1.2026 19:33:47 |
| 1 800 Kč | 19.1.2026 11:38:51 (limit 19.1.2026 11:38:51) |