126. Květiny

Autor: Antonín Kroča
(1947)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 34 cm, rámování: 55 x 39 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:25

Dosažená cena: 6 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (26)

3 600 Kč19.1.2026 20:04:55
3 400 Kč19.1.2026 20:04:47
3 200 Kč19.1.2026 20:02:48
3 000 Kč19.1.2026 20:02:43 (limit 19.1.2026 20:02:27)
2 800 Kč19.1.2026 20:02:43
2 600 Kč19.1.2026 20:02:27 (limit 19.1.2026 20:02:27)
2 400 Kč19.1.2026 19:36:01
2 300 Kč19.1.2026 19:36:01 (limit 19.1.2026 11:38:51)
2 200 Kč19.1.2026 19:33:47 (limit 19.1.2026 11:38:51)
2 000 Kč19.1.2026 19:33:47
1 800 Kč19.1.2026 11:38:51 (limit 19.1.2026 11:38:51)