Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 122 cm, šířka: 90 cm, rámování: 125 x 93 cm
Konec aukce: 03.08.2020 18:11
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 200 Kč