Signováno vpravo dole, kombinovaná technika - koláž, sololit
Výška: 244 cm, šířka: 122 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Konec aukce: 11.10.2021 20:18
Dosažená cena: 66 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Seznam příhozů (57)