Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 91 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 94 x 63,5 cm
Konec aukce: 21.06.2020 22:27
Dosažená cena: 13 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (45)