Signováno vlevo dole, vzadu přípis.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 45,5 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 52 x 76 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.08.2020 20:23
Dosažená cena: 5 650 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (24)