Signováno vpravo nahoře, zaskleno.
Technika: Olej sololit
Výška: 20 cm, šířka: 17 cm, rámování: 30 x 27 cm
Konec aukce: 06.05.2024 20:49
Dosažená cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (10)