Technika: Olej na plátně
Výška: 30 cm, šířka: 60 cm, rámování: 45 x 75 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 19:26
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč