47. Figurální scéna

Autor: Bedřich Knopp
(1919 - 1991)

Signováno vpravo dole.
Studoval malbu a kresbu (1937 - 1939 a 1945 - 1946) u prof.O.Blažíčka, C.Boudy na VŠAPS ČVUT v Praze. Účastnil se krajinářských kurzů O.Nejedlého.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 34 cm, rámování: 69,2 x 53,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.12.2019 18:46

Dosažená cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (7)

3 100 Kč8.12.2019 18:12:34
2 900 Kč8.12.2019 18:12:15 (limit 8.12.2019 15:15:11)
2 700 Kč8.12.2019 18:12:15 (limit 8.12.2019 18:12:15)
2 500 Kč8.12.2019 16:47:33 (limit 8.12.2019 15:15:11)
2 300 Kč8.12.2019 16:47:33 (limit 8.12.2019 16:47:33)
1 700 Kč8.12.2019 12:53:37
1 500 Kč4.12.2019 21:52:12