Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 96 cm, rámování: 75,5 x 107 cm
Konec aukce: 20.03.2023 19:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč