62. Klaviristka

Autor: Josef Czyž
(1934)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 35 cm, rámování: 40,3 x 40,3 cm

Konec aukce: 17.01.2022 19:14

Dosažená cena: 5 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (22)

2 800 Kč17.1.2022 19:00:39
2 600 Kč17.1.2022 17:42:46 (limit 19.12.2021 20:31:14)
2 400 Kč17.1.2022 17:42:46
2 200 Kč22.12.2021 16:02:11 (limit 19.12.2021 20:31:14)
2 000 Kč22.12.2021 16:02:11 (limit 22.12.2021 16:02:11)
1 800 Kč19.12.2021 20:31:14 (limit 19.12.2021 20:31:14)
1 600 Kč17.12.2021 21:21:18