Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 35 cm, rámování: 40,3 x 40,3 cm
Konec aukce: 17.01.2022 19:14
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Seznam příhozů (22)