Nesignováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,5 cm, šířka: 180 cm, rámování: 51 x 181 cm
Konec aukce: 20.03.2023 18:56
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč