Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na lepence
Výška: 25 cm, šířka: 25 cm, rámování: 39,5 x 39,5 cm
Konec aukce: 20.03.2023 18:30
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 6.3.2023 14:20:52 |