Malíř, absolvoval uměleckou školu v Brně, obor užité malby. Maluje zákoutí Ostravy a blízkého okolí rodných Petrovic.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 80 cm, rámování: 62,5 x 92,5 cm
Konec aukce: 21.06.2020 21:18
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 200 Kč