Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 24,5 cm, šířka: 41 cm, rámování: 36,6 x 53,3 cm
Konec aukce: 19.10.2020 19:23
Dosažená cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Seznam příhozů (24)