Malíř krajinář, žák uměl. prům. školy a V.Nechleby v Praze. Maluje s oblibou daleké výhledy do kraje, lesní interiéry, průhledy lesem, potoční zákoutí, staré uličky a zámky. (Tomanův slovník )
Konzultováno a posouzeno PhDr.Michaelem Zachařem
Olej na kartonu, za sklem
Signováno vpravo dole
Olej na kartonu, za sklem
Signováno vpravo dole
Výška: 41,5 cm, šířka: 54 cm, rámování: 56 x 69, sklo
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 20:20
Dosažená cena: 8 300 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč