Signováno vlevo dole, zaskleno, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 120 cm, rámování: 118 x 148 cm
Konec aukce: 23.02.2020 18:19
Dosažená cena: 44 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (90)