4. Práce na poli - velký formát

Autor: František Daněk - Sedláček
(1892 - 1974)

Signováno vlevo dole, zaskleno, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 120 cm, rámování: 118 x 148 cm

Konec aukce: 23.02.2020 18:19

Dosažená cena: 44 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (90)

23 000 Kč11.2.2020 20:10:23 (limit 10.2.2020 19:10:46)
22 500 Kč11.2.2020 20:10:23
22 000 Kč10.2.2020 19:09:40
21 500 Kč4.2.2020 10:53:56
21 000 Kč4.2.2020 10:53:52 (limit 3.2.2020 18:14:27)
20 600 Kč4.2.2020 10:53:52
20 100 Kč4.2.2020 10:53:48 (limit 3.2.2020 18:14:27)
19 600 Kč4.2.2020 10:53:48
19 100 Kč4.2.2020 10:53:45 (limit 3.2.2020 18:14:27)
18 600 Kč4.2.2020 10:53:45
18 100 Kč4.2.2020 10:53:41 (limit 3.2.2020 18:14:27)
17 600 Kč4.2.2020 10:53:41
17 100 Kč4.2.2020 10:53:35 (limit 3.2.2020 18:14:27)
16 600 Kč4.2.2020 10:53:35
16 100 Kč4.2.2020 10:53:32 (limit 3.2.2020 18:14:27)