16. Krkonoše - velký formát

Autor: František Daněk - Sedláček
(1892 - 1974)

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 120 cm, rámování: 115,5 x 135 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:15

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (74)

22 100 Kč17.2.2022 17:42:38
22 000 Kč17.2.2022 17:42:38 (limit 17.2.2022 15:47:15)
21 600 Kč17.2.2022 17:42:35 (limit 17.2.2022 15:47:15)
21 100 Kč17.2.2022 17:42:35
20 600 Kč17.2.2022 17:42:32 (limit 17.2.2022 15:47:15)
20 100 Kč17.2.2022 17:42:32
19 600 Kč17.2.2022 17:42:29 (limit 17.2.2022 15:47:15)
19 100 Kč17.2.2022 17:42:29
18 600 Kč17.2.2022 17:42:25 (limit 17.2.2022 15:47:15)
18 100 Kč17.2.2022 17:42:24
17 600 Kč17.2.2022 15:57:09 (limit 17.2.2022 15:47:15)
17 100 Kč17.2.2022 15:57:09
16 600 Kč17.2.2022 15:57:06 (limit 17.2.2022 15:47:15)
16 100 Kč17.2.2022 15:57:06
15 600 Kč17.2.2022 15:57:03 (limit 17.2.2022 15:47:15)