16. Krkonoše - velký formát

Autor: František Daněk - Sedláček
(1892 - 1974)

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 120 cm, rámování: 115,5 x 135 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:15

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (74)

15 100 Kč17.2.2022 15:57:03
14 600 Kč17.2.2022 15:57:00 (limit 17.2.2022 15:47:15)
14 100 Kč17.2.2022 15:57:00
13 600 Kč17.2.2022 15:56:56 (limit 17.2.2022 15:47:15)
13 100 Kč17.2.2022 15:56:56
12 600 Kč17.2.2022 15:56:51 (limit 17.2.2022 15:47:15)
12 100 Kč17.2.2022 15:56:51
11 600 Kč17.2.2022 15:47:15 (limit 17.2.2022 15:47:15)
11 100 Kč16.2.2022 08:57:22
10 600 Kč15.2.2022 21:46:13
10 100 Kč14.2.2022 10:01:14
9 800 Kč14.2.2022 09:24:49
9 500 Kč13.2.2022 18:12:48
9 200 Kč13.2.2022 18:12:30 (limit 13.2.2022 15:49:29)
9 200 Kč13.2.2022 18:12:30