16. Krkonoše - velký formát

Autor: František Daněk - Sedláček
(1892 - 1974)

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 120 cm, rámování: 115,5 x 135 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:15

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (74)

31 500 Kč28.2.2022 07:18:22 (limit 26.2.2022 10:28:40)
31 000 Kč28.2.2022 07:18:22
30 500 Kč26.2.2022 10:28:03
30 000 Kč26.2.2022 10:28:01 (limit 19.2.2022 22:39:19)
30 000 Kč26.2.2022 10:28:01
29 500 Kč26.2.2022 10:27:59 (limit 19.2.2022 22:39:19)
29 000 Kč26.2.2022 10:27:59
28 500 Kč26.2.2022 10:27:51 (limit 19.2.2022 22:39:19)
28 000 Kč26.2.2022 10:27:51
27 500 Kč20.2.2022 10:14:42 (limit 19.2.2022 22:39:19)
27 000 Kč20.2.2022 10:14:41
26 500 Kč20.2.2022 10:14:37 (limit 19.2.2022 22:39:19)
26 000 Kč20.2.2022 10:14:37
25 500 Kč19.2.2022 22:36:46 (limit 19.2.2022 22:36:46)
25 000 Kč19.2.2022 22:36:46 (limit 17.2.2022 17:42:45)