118. Odpoledne

Autor: František Daněk - Sedláček
(1892 - 1974)

Signováno vlevo dole, datováno 1923, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 62 x 75 cm

Konec aukce: 10.10.2022 19:57

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (45)

14 000 Kč10.10.2022 19:24:59 (limit 10.10.2022 19:12:21)
13 500 Kč10.10.2022 19:24:59
13 000 Kč10.10.2022 19:12:14
12 500 Kč10.10.2022 19:07:41
12 000 Kč10.10.2022 19:05:58 (limit 10.10.2022 18:50:46)
11 500 Kč10.10.2022 19:05:58
11 000 Kč10.10.2022 19:05:40 (limit 10.10.2022 18:50:46)
10 500 Kč10.10.2022 19:05:40
10 000 Kč10.10.2022 19:05:37 (limit 10.10.2022 18:50:46)
9 700 Kč10.10.2022 19:05:37
9 400 Kč10.10.2022 18:50:41
9 100 Kč10.10.2022 18:50:25
8 800 Kč10.10.2022 18:25:53
8 500 Kč10.10.2022 17:53:58
8 200 Kč10.10.2022 16:37:11