Signováno vlevo dole, datováno 1923, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 62 x 75 cm
Konec aukce: 10.10.2022 19:57
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (45)