33. Odhalená dívka s květy - Velký formát

Autor: Marcel Krasický
(1898 - 1968)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 90 cm, šířka: 70 cm, rámování: 110 x 88 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:38

Dosažená cena: 18 200 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (24)

11 200 Kč19.1.2026 18:30:52
10 700 Kč19.1.2026 18:30:49 (limit 19.1.2026 18:26:48)
10 200 Kč19.1.2026 18:30:49
9 900 Kč19.1.2026 18:28:51 (limit 19.1.2026 18:26:48)
9 600 Kč19.1.2026 18:28:51
4 600 Kč19.1.2026 18:28:43 (limit 19.1.2026 18:26:48)
4 400 Kč19.1.2026 18:28:43
4 200 Kč19.1.2026 18:26:48 (limit 19.1.2026 18:26:48)
4 000 Kč5.1.2026 22:47:00