Technika: Olej na kartonu
Výška: 90 cm, šířka: 70 cm, rámování: 110 x 88 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:38
Dosažená cena: 18 200 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (24)
| 11 200 Kč | 19.1.2026 18:30:52 |
| 10 700 Kč | 19.1.2026 18:30:49 (limit 19.1.2026 18:26:48) |
| 10 200 Kč | 19.1.2026 18:30:49 |
| 9 900 Kč | 19.1.2026 18:28:51 (limit 19.1.2026 18:26:48) |
| 9 600 Kč | 19.1.2026 18:28:51 |
| 4 600 Kč | 19.1.2026 18:28:43 (limit 19.1.2026 18:26:48) |
| 4 400 Kč | 19.1.2026 18:28:43 |
| 4 200 Kč | 19.1.2026 18:26:48 (limit 19.1.2026 18:26:48) |
| 4 000 Kč | 5.1.2026 22:47:00 |