Technika: Olej na kartonu
Výška: 66 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 87 x 73 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.08.2023 18:58
Dosažená cena: 12 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč