112. Krajina

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Kategorie: Kombinovaná technika

Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof.Langera , poté na VŠUP v Praze u prof.Strnadela a J.Baucha ( 1963). Dlouhou dobu byl středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvašakvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vpravo dole
Technika: Kombinovana technika, datace: 2011
Výška: 33,5 cm, šířka: 49,7 cm, rámování: 48 X 64, SKLO
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 21:42

Dosažená cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (10)

4 200 Kč2.12.2018 18:36:29
4 000 Kč2.12.2018 18:36:22 (limit 2.12.2018 00:55:52)
3 900 Kč2.12.2018 18:36:22
3 700 Kč2.12.2018 00:55:52 (limit 2.12.2018 00:55:52)
3 500 Kč2.12.2018 00:55:52 (limit 1.12.2018 13:04:34)
2 700 Kč1.12.2018 13:04:34 (limit 1.12.2018 13:04:34)
2 500 Kč29.11.2018 20:20:24
2 300 Kč29.11.2018 18:43:44
2 100 Kč28.11.2018 19:22:09
1 900 Kč26.11.2018 15:25:54